Uspešen nastop mlajših mladincev AD Bled v Slovenj Gradcu

Mlajše mladinke in mladinci Atletskega društva Bled so se udeležili Prvenstva Slovenije v Slovenj Gradcu. Atletsko tekmovanje je organiziral domač atletski klub Slovenj Gradec, v soboto 29. 6. 2013 in nedeljo 30. 6. 2013.

Atletinje in atleti AD Bled so potrdili dobro pripravljenost za tekmovanja in stopili na stopničke za zmagovalce. Mlajši mladinec Elvis Kudič je v teku na 110m z ovirami s časom 15,34s osvojil odlično drugo mesto.

Maja Pristavec je odlično odtekla kvalifikacije na 100m z ovirami ter se uvrstila v finalni tek. V finalnem teku je s časom 15,21s za las zgrešila bronasto medaljo ter tako osvojila četrto mesto (zmanjkalo je 6 stotink). Maja je nastopila tudi v skoku v daljino, kjer je s preskočenimi 511 cm osvojila 12. mesto.

Nastopili sta še Urša Lešnjak v troskoku, kjer je osvojila deveto mesto, Nika Pristavec pa je tekla na 400m ter osvojila 24. mesto.

Za doseženo medaljo in rezultate mlajšim mladincem čestitamo.