Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 v Kopru

Mladi atleti Atletskega društva Bled so se v nedeljo, 23. 6. 2013, udeležili Atletskega pokala Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 v Kopru. Atletsko tekmovanje je potekalo v sončnem, vročem in občasno vetrovnem vremenu, kar je vplivalo tudi na rezultate in dosežke atletov.

Jon Štular (U14) je v skoku v daljino s preskočenimi 505 cm zasedel nehvaležno četrto mesto (omenjeno daljino je preskočil tudi tretje uvrščen atlet).

Sara Slamnik (U12) je nastopila v skoku v daljino, kjer je s preskočenimi 423 cm zasedla peto mesto, v teku na 200m pa je s časom 31,34s osvojila deveto mesto,

Žan Žiga Lešnjak (U12) je prav tako nastopil v dveh disciplinah – tek na 60m in 200m. V obeh tekih je zasedel osmo mesto – 60m je pretekel v 9.43s, 200m pa v 31,59s.