AD Bled na Prvenstvu Slovenije za pionirke/pionirje U16

Štiri mlade atletinje Atletskega društva Bled so se s trenerjem Robijem v nedeljo, 9. 9. 2012, udeležile atletskega tekmovanja – Prvenstvo Slovenije za pionirke / pionirje U16 v Slovenj Gradcu (AK Slovenj Gradec).

Urša Lešnjak je v svojem prvem nastopu v disciplini 300m ovire zasedla s časom 50,75s zelo dorbo deveto mesto, Nika Pristavec pa 17. Tajda Rehberger je nastopila v teku na 100m in s časom 13,58s zasedla 16. mesto (finalni nastop je zgrešila za 15 stotink).

Vse tri mlade atletinje so skupaj z Vidic Leskošek Najo (U14) nastopile tudi v štafetnem teku 4 x 300m in osvojile 11. mesto.

Vse atletinje so pokazale dobro pripravljenost za atletska tekmovanja, tako da je naporno treniranje preko poletja obrodilo sadove.

Za dosežene rezultate vsem atletinjam čestitamo in že nestrpno pričakujemo prihajajoča tekmovanja!